a un mundo que perece...

PL PRAWO SUNDAY’EGO

PRAWO SUNDAY’EGO
LAUDATO, JEŚLI JEST TO PRAWO NIEDZIELNE.
GDZIE TERAZ JESTEŚMY?
16 KWIETNIA 2019 ROKU ROZPOCZĘŁO SIĘ “OBLĘŻENIE OGÓLNEGO TITO”, CZYLI TRZYMANIE SIĘ 4-5 MIESIĘCY (KTÓRE ROZPOCZĘŁO SIĘ W ŚWIĘTO WIELKANOCY, W KWIETNIU ROKU 70) AŻ DO SPALENIA JEROZOLIMY. TO STAŁO SIĘ W MIESIŠCU WRZESIEŃ ROKU 70.
TE 4-5 MIESIĘCY DO WRZEŚNIA-PAŹDZIERNIKA 2019 R. MAMY NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEMY ŚWIADKAMI UPORCZYWEGO OBLĘŻENIA KRAJÓW ŚWIATA, ZWŁASZCZA STANÓW ZJEDNOCZONYCH, W CELU NARZUCENIA PRZEZ PRAWO PRANIA PRANIA PIENIĘDZY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY TEŻ NIEDZIELNEGO PRAWA DOTYCZĄCEGO ZMIAN KLIMATYCZNYCH.
BYĆ MOŻE 20 KWIETNIA 2019 R., W DNIU WIELKANOCY W BIBLII, ZABRZMIAŁO DALEKO W NIEBIOSACH I ZATRZYMAŁ SIĘ WIELKI ZEGAR BOGA, PROROCZY KALENDARZ RZĄDZĄCY LOSEM TEJ PLANETY. WIECZNE RUCHY ZACZĘTO WYKONYWAĆ W ZAPISACH NIEBIESKICH. EZECHIEL 9 ZACZĄŁ BYĆ SPEŁNIONY. ELENA DE WHITE MÓWI NAM, ŻE JEJ SPEŁNIENIE BĘDZIE DOSŁOWNE. ANIOŁ MARKER PÓJDZIE DO KAŻDEGO WYZNAWANEGO ADWENTYSTY POCZĄWSZY OD PRZYWÓDCÓW I ANIOŁ NISZCZYCIEL PÓJDZIE ZA NIM, AŻ TO OGROMNE DZIEŁO SĄDU, KTÓRY KOŃCZY SIĘ W OSTATNIM WERSIE EZECHIELA 9 JEST SPEŁNIONY.
LAUDATO SI
Wielka część została napisana przez Benedykta 16, papieża przed Franciszkiem.  Benedykt 16 jest szefem jezuitów i nauczycielem Franciszka, również jezuity.
Przyszedł, aby dokończyć to, co Benedykt 16 opublikował jako Pierwszą Encyklikę, stworzył 29 czerwca 2013 r. na rzecz apostołów Piotra i Pawła, i opublikował 5 lipca 2013 r., 5 miesięcy po swoim wyborze na papieża. LUMEN FIDEI = światło wiary. zakończone modlitwą do Dziewicy M, która jest przedstawiana jako wzór modlitwy i wiary.
Został on stworzony i podpisany – 24 maja 2015 r. – na Zielone Świątki.
Został on opublikowany – 18 czerwca 2015 roku.
Został on przedstawiony – w Kongresie Stanów Zjednoczonych – w Tabernacles – 23 września 2015 roku (rzymski generał Cestius Gallus w roku 66 dokładnie oblężony Jerozolimę w Tabernacles).
2014 – oficjalne narodziny związku wyznań
2015 – papież zwraca się do Organizacji Narodów Zjednoczonych.
2014,2015 – MOONY KWALIFIKACJI, w Wielkanoc i w Tabernaklach – 4 księżyce krwi
G20 – rozwiązanie problemów ludzkości, zmiany klimatu. “Pokój i bezpieczeństwo” to słowa często powtarzane podczas kongresu w Argentynie w 2018 roku.
www.g20interfaith.org/wp-content/uploads/2019/04/2018-Recommendations.pdf
https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2018-09/pope-to-g20-faith-forum-the-vital-role-of-constructive-dialogue.html
28 lipca 2018 r. – Sen Daisy Escalante (nr 142) Calamities, Sunday Mark, Blood Moon
!!! Sierpień 2018 – THUNBERG GRETA, 15, APPEARS ON THE STAGE z 3-tygodniowym protestem w Szwecji.
13 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się tydzień postu i modlitwy, 7 dni przed Wielkanocą.
15 kwietnia 2019 r. – Ogień Notre Dame – w wiadomościach porównywany jest do zniszczenia świątyni Jerozolimy w 70 r., będącej najsłynniejszą katedrą w Europie, odwiedzaną częściej niż wieża Aifel.
https://www.youtube.com/watch?v=zy0hpF5VlfQ
Kwiecień 2019 r. – Greta została nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla.
https://themighty.com/2019/04/greta-thunberg-autism-nobel-peace-prize/
16 kwietnia 2019 r. – Greta była na Europejskim Kongresie prezentując swoją petycję dotyczącą problemu zmian klimatycznych.
http://newstoryhub.com/2019/04/it-will-take-cathedral-thinking-greta-thunbergs-climate-change-speech-to-european-parliament-16-april-2019/
https://www.theguardian.com/environment/2019/apr/16/greta-thunberg-urges-eu-leaders-wake-up-climate-change-school-strike-movement
17 kwietnia 2019 r. – Greta Thunberg spotyka się z papieżem Franciszkiem i młodą kobietą PROPOSES HER AN ENVIRONMENTAL LAW
https://www.youtube.com/watch?v=7td-nD5WLJk
Tydzień postu kończy się 19 kwietnia 2019 roku.
20 kwietnia 2019 r. – Wielkanoc, 15 Nisan. Przez tydzień
22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest ‘Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi’ (w 1992 r., w ‘Dniu Matki Ziemi’, odbyła się pierwsza światowa konferencja głów państw na temat środowiska naturalnego).
W dniu 23 września 2019 r. ONZ ogłasza, że szczyt klimatyczny odbędzie się w Nowym Jorku, a realizacja porozumienia paryskiego w sprawie zmian klimatu zostanie przyspieszona.
29 kwietnia – 7 października 2019 r. Pekin Expo, poświęcony ogrodnictwu
14 września 2019 r. – dzień narodowy Stolicy Apostolskiej, poświęcony tematowi ekologii.
Zarówno w 2018, jak i 2019 roku kalendarz żydowski i gregoriański zbiegły się w czasie, a dzień Wielkanocy był taki sam.
https://www.interfaith-calendar.org/2018.htm
https://www.interfaith-calendar.org/2019.htm
Siostry Daisy Escalante “Dreams about Sunday Law”.
09/11/2018 – NAJCZYSTSZE MARZENIE O PRAWIE NIEDZIELNYM
…Kolejna rzecz, o której również myślałem w tym momencie, to: Panie, jak ogromne jest to, że ludzie nie mogą zrozumieć, że w tej encyklice jest PRAWO DOMINICZNE, jak ogromne jest to, że nie zdają sobie sprawy, i dobrze, sługa Boży już o tym mówił, że będzie bardzo niewielu, którzy będą zdawać sobie z tego sprawę, ponieważ to PRAWO DOMINICZNE miało przyjść w ukryciu.
Więc pomyślałem to wszystko, umiłowani bracia, i wielu ludzi, dobrze, chociaż dowody są na stole, chociaż widzieli, że wszystko to, od wizyty 23 września 2015 roku w USA przez papieża i wszystkie te rzeczy, bo wszystko to tak, jakby nie zwracali na siebie uwagi, nie tworzy znaczenia. Ale jest pewien naród, który naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, że rok miłosierdzia, koniec protestantyzmu i wszystkie te rzeczy. Jak to możliwe, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że idziemy do zbliżającego się PRAWA DOMINICZNEGO? JEST FRONT, JEST WSZYSTKIE PODPISANE, JEST WSZYSTKO ZASTOSOWANE, KTÓRE NIE JEST WYŁĄCZONE W WSZYSTKICH SENSACH, W WSZYSTKICH PLACES, ale WSZYSTKICH MYŚLIŁYM. Jak to możliwe, że ludzie, którzy są strażnikami twoich prawd, które im tak wiele dałeś, nie mogą sobie uświadomić? i kiedy niektórzy zaczynają zdawać sobie sprawę, jak ludzie sławni zaczynają wyciszać wszystkie te rzeczy tak, że ludzie będą nadal spać. Powiedziałem: Panie, to jest naprawdę szatański plan, to jest plan, który ma twój lud spać, proszę, niech twój prawdziwy lud się obudzi.
….
****Ukochany, w tym momencie, mój Pan zatrzymał się i kontynuował: “CZŁOWIEK SĄDZIĄCE PRAWO DOMINICZNE I NIE WIEDZIEĆ, ŻE JEST ALREADY, CZŁOWIEK SŁOWIEŻE Z WYDATYWANIEM CZASU NON-EXISTENCYJNEGO”;
Biada wam, Bethsaida! Biada wam, serca! Żyję, mówi Wieczny, że wasze siostry będą miały więcej współczucia niż wy, ponieważ nie wiedzą, ale wy przelewacie wiedzę, nie ma światła dla tego, który nie chce widzieć, i nie ma sposobu dla tego, który nie chce widzieć.
*******NAWET TO, CO WIDZIMY NADAL WSKAZUJE, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO PRAWA NIEDZIELNEGO, W PIERWSZYCH ZASADACH TEGO, PONIEWAŻ WIEMY, UKOCHANY, ŻE PRAWO NIEDZIELNE NIE PRZYJDZIE NAGLE, TAK, A JUŻ, BĘDZIE PRZYCHODZIĆ CIĄGŁE I GŁOŚNE UCISKANIE, NIE, TO BĘDZIE STOPNIOWE, BĘDZIE STOPNIOWO ŚCISKAĆ, ALE NIE BĘDZIE SPĘDZAĆ DUŻO CZASU W TYM ŚCISKANIU.*******************.
****Nie możemy być ślepi, Bóg powiedział nam, że ten sam znak, który dał Jerozolimie, jest nam dany, mądra wola rozumie, że jest to PRAWO DOMINICZNE, TERAZ JEST WYDATKOWANE, JEST PODPOWIEDZIAŁO, JEST ZAAWANSOWANE, NIE JEST DŁUŻYNY, TERAZ, W TYM CZASIE W TREATYM PARY, NIE chce POWIEDZIADANIA, ŻE NIE JEST DŁUŻEJ, TERAZ, W TYM CZASIE.
***********************************
PRAWO DOMINICZNE w innych snach siostry Daisy Escalante.
24/04/2017
Wtedy anioł powiedział do mnie: “Zajmij się tym, co ci powiem. Gniew narodów nadejdzie. Ale ci, którzy zostali zainwestowani przez Ducha Świętego, już się przygotowują. Wydarzenia będą się działy bardzo szybko. POWIEDZ IM, ŻE PRAWO NIEDZIELNE JEST O KROK DALEJ I ZŁAPIE WIELU Z ZASKOCZENIA. Ci, którzy opuszczają (miasta) ze strachu i nie przekonania, zginą gdziekolwiek się udadzą, ponieważ nie ma żadnego przekonania i ZOBACZAM SIĘ WSZYSTKO. NADEJDZIE MOMENT NIE KUPOWANIA I NIE SPRZEDAWANIA, POSPIESZ SIĘ I POWIEDZ IM”.
02/10/2017
Ukochani, 2 października 2017 roku medytowałem nad wszystkim, co się dzieje i wydarzeniami, które widzimy wokół nas. Modliłem się i prosiłem Pana, aby znał Jego wolę we wszystkich rzeczach, a On przyszedł do mnie z tym słowem: “Zbliża się zbliżające się prawo niedzielne, a jego presja będzie sprawowała władzę we wszystkich sferach.
15/10/2017
Zapytałem: “Co stanie się z tymi, którzy do tej pory uciekli? A co stanie się z tymi, którzy jeszcze czekają, a jeszcze nie wyszli? Odpowiedział mi miękkim i smutnym głosem: “Ci, którzy do tej pory czekali, ich los został obsadzony. Kiedy tam byłem, smutny, słuchając tego, scena się zmieniła i zobaczyłem, jak to prawo już obowiązuje i jak ci, którzy byli opóźniani, cierpią w agonii. Widziałem początek procesu, na który wszyscy czekamy, prawa niedzielnego. Widziałem, jak wiele osób, że jedzenie i choroby spadają u stóp tego dekretu.
05/01/2018 P1
Teraz Bóg powiedział, że gdy to się powtórzy, prawo niedzielne będzie cicho przekazane za zasłony.  A kurtyny, umiłowani bracia, są już tutaj, a prawo niedzielne jest w encyklice Laudato Si…….
Teraz, w 2018 roku, już wiemy, że brakowało definitywnego końca protestantyzmu, unii religii i państwa i wiemy, że wszystko, co przychodzi po jest PRAWEMINICZNYM.  Dlatego Pan wzywa nas i zachęca do szybkiego wyjścia i przygotowania się.
05/01/2018 P2
Potem, tam było mi wskazane, że 6 kwietnia 2019 roku był Nisan 1, NOWY MOON, ZASADA ROKU Bożego Kalendarza i że będzie liczył się od Nisan 2 i dalej, siedem dni. Potem zacząłem liczyć 1, 2 3, 4, 5, 6, 7 i przyszedłem do Nisana 8, który jest 13 kwietnia 2019 roku i tam mi powiedział: “TO JEST SZABAT PANA, NIE TRAĆ GO, NIE TRAĆ GO, NIE TRAĆ TEGO WZORU, PONIEWAŻ ZARÓWNO W 2018, JAK I 2019 ROKU, ZARÓWNO KALENDARZ ŻYDOWSKI I KALENDARZ GREGORIAŃSKI POŁĄCZĄ SIĘ, PONIEWAŻ W PRZECIWNYM RAZIE NIEUCHRONNE PRAWO NIEDZIELNE DLA CAŁEGO ŚWIATA.” Tak mi powiedziano. Wiara jest tym, co wam wyjaśniam, abyśmy zrozumieli, że chociaż to wszystko zmieniło, to jednak Boski wzór istnieje. Dzięki Bogu za to, ponieważ mamy to światło, które nie jest nowe, jest to światło rozszerzone. Ponieważ już wiemy, że każdy siódmy dzień jest szabatem Pana. To się nie zmienia. Tygodniowy wzorzec nie zmienił się bez względu na to, jak bardzo starał się wróg. Zawsze tam jest. Dlatego będzie wymuszał PRAWO DOMINICZNE, abyśmy siłą naruszyli bardzo święty szabat Pana.
10/01/2018
Tak więc, wiemy już, że ta postać otworzyła “Drzwi Miłosierdzia” na rok do końca 2016 roku, który ustanowił koniec protestantyzmu pod koniec 2017 roku, znamy krąg “Laudate If” i że Pan powiedział przez Ellen G. White, że pierwszy raz dekret wszedł otwarcie, ale tym razem przyjdzie dalej, nieświadomie. Proszę, drodzy bracia, przestudiujcie ten krąg i uświadomcie sobie, że w jego centrum, ukrytym, jest PRAWO DOMINICZNE. Jesteśmy przed zbliżającym się PRAWEM DOMINICZNYM. Czas na wyjście nie jest wtedy, gdy jest dany PRAWO DOMINICZNE, dokąd udałbyś się bez przygotowań? Teraz jest czas, teraz jest czas, aby opuścić miasta i przygotować się do niego, na czas, kiedy nie będziemy w stanie kupić i sprzedać!  Wyobraź sobie, że teraz musisz iść do supermarketu, aby kupić rzeczy, których nie masz, teraz wyobraź sobie, że czas braku możliwości kupowania i sprzedawania jest tutaj, co zamierzasz zrobić? Co zrobią ci, którzy nie dokonali przygotowań? Ukochani bracia, to co nas czeka jest bardzo poważne i wiemy, że w wielu miejscach PRAWO DOMINICZNE puka do drzwi w bardziej zdecydowany sposób. Tak umiłowani bracia, wszystko, co widzimy związane ze zmianami klimatycznymi, możemy zobaczyć, ponieważ Bóg pozwala nam je zobaczyć, abyśmy zdali sobie sprawę, że dekret jest u drzwi. Umiłowani musimy się przygotować, odliczanie się kończy i jako dzieci Boże musimy być gotowi nie tylko na siebie i nasze rodziny, nie możemy popaść w taki egoizm.
 12/02/2018
 Powiedział: “Jesteśmy na szóstej trąbce i podczas szóstej trąbki to jest to, co musi się wydarzyć, to jest przygotowanie do PRAWA DOMINICZNEGO, które jest nieuchronne. Pamiętasz krąg LAUDATO SI? Powiedziałem: “Tak, studiowałem to i śledziłem, co się działo.” A on na to: “Nadchodzi, nadchodzi z ukrycia. Teraz jest czas na przygotowanie ludzi.” Następnie powtórzył trzy razy: “Pamiętaj o przesłaniu sprawiedliwości przez wiarę!”. (I powtórzył to trzy razy). Powiedziałem: “Panie, nie wiem, czy rozumiem to całkowicie, więc mogę to wytłumaczyć”. A on powiedział: “Duch Boży nauczy cię wyjaśniać to w prosty sposób, abyś mógł to zrozumieć i wyjść z błędu”.
 09/06/2018
 W tym momencie mój towarzysz powiedział do mnie: “Obserwuj”. Widziałem wielką eksplozję, była bardzo duża, niebo ciemniało, dym się dusił, upał był intensywny, morze wymykało się spod kontroli, a ziemia poruszała się jak liść, kiedy wiatr ją bił. A ten człowiek miał wszędzie drgawki, nie wiedział, co robić, nie wiedzieli, gdzie uciekać, a głód zaczął panować.
Potem wyszliśmy stamtąd i zobaczyłem, jak wszyscy szukają łaski Bożej w PRACY NA Słońce. Wtedy mój towarzysz powiedział: to prawie decydująca godzina, wybierz dzisiaj, komu służyć.
07/07/2018
bo kiedy ze mną rozmawiał, powiedział mi to i powiedział do mnie: a Niemcy mają z tym wiele wspólnego. To obudziło dużo, dużo, dużo, dużo, dużo, dużo, moje zainteresowanie tym, co mi się dziś rano przytrafiło, co Bóg mi powiedział. Dlatego zostawiam was na zadaniu, ja też mam to zadanie, ale najwięcej mogę powiedzieć każdemu z was, ukochani bracia, że prosimy o oddanie naszego życia w ręce Boga, czasy drastycznie się zmieniają, wszystkie te wulkany, wszystkie te klęski żywiołowe, wszystkie te rzeczy wskazują na to, co już wiemy, PRAWO DOMINICZNE JEST PRZEKAZUJĄCE W NINIEJSZYM ENCYKLICZNYM i wiemy, że wkrótce będziemy musieli zmierzyć się z decydującym pojawieniem się prawa, które zostanie narzucone w niedzielę, i nie tylko zostanie powiedziane, aby ci, którzy chcą lub nie chcą tego zrobić, ale aby nas zmusić, a my musimy być już zdecydowani i ustawieni w miejscach, w których Bóg chce dla każdego z nas.
19/12/2018
Umiłowany, 19 grudnia 2018 roku, kiedy modliłem się do Pana o wszystko, co dzieje się na całym świecie i o ochronę Jego dzieci na szerokiej powierzchni ziemi, zostałem powiadomiony, że czas łaski dobiega końca dla ludzi, którzy znają przesłanie Adwentysty Dnia Siódmego. Nie ma czasu, jeśli naprawdę chcemy iść do nieba, aby kontynuować lekkie życie przed Bogiem. Jeśli teraz nie potraktujemy poważnie naszego zbawienia, jutro będzie za późno. Wróg, ukochany, gra na nas pułapkę letargu i opóźnienia dla naszego życia. Jeśli się na to zgodzimy, będzie to tylko nasza wina. Mamy dwie bronie, które Bóg dał nam do pokonania. Już nasza cena zbawienia jest zapłacona. Wszystko, czego potrzeba, to zaakceptowanie jej; i decyzji, która jest wolną wolą. MAMY TERAZ DO CZYNIENIA Z WYDARZENIAMI, KTÓRE TOCZĄ SIĘ JEDEN PO DRUGIM, DALI MI ZNAĆ. SĄ TO: OSĄD ŻYWYCH, PRAWO NIEDZIELNE, KONIEC ŁASKI DLA TYCH, KTÓRZY ZNAJĄ PRZESŁANIE ADWENTYSTY SIÓDMEGO DNIA I CZAS ŁASKI DLA ŚWIATA. Te wydarzenia w pewnym momencie się rozpoczęły i w pewnym momencie się zakończą. Jeśli nie będziemy na to patrzeć, to będzie to nasza wina tylko wtedy, gdy będziemy trzymać się z daleka. Ostrzeżenie jest nam dane, czas jest spełniony, a decyzja należy do nas. Nikt nie może zdecydować się na służbę Bogu, bez względu na to, jak bardzo kochamy naszych bliskich, krewnych, przyjaciół, sąsiadów. Ukochani, musimy być odpowiedzialni przed Bogiem.
************** WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW.
1. CO TO JEST UMOWA W PARYŻU? CO TO OZNACZA?
Komentarz: Umowa podpisana w Paryżu jest jedynie szkieletem zawierającym ogólne definicje. Jednak podpisując ją, kraje uczestniczące są prawnie zobowiązane do jej przestrzegania. Jeśli spojrzysz na pierwotny dokument, to nie jest to dużo.
https://www.google.es/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://unfccc.int/sites/default/files/english_paris_agreement.pdf&ved=2ahUKEwjiq_P13ejhAhUExIUKHf_xDowQFjAKegQIARAB&usg=AOvVaw0zlRMrgQd-osmeYln0iP-B
—————–
Randkę:
“Na konferencji klimatycznej w Paryżu (COP21) w grudniu 2015 r. 195 państw przyjęło pierwsze globalne, powszechne i prawnie wiążące porozumienie klimatyczne.
Rządy zgodziły się wzmocnić zdolność społeczeństw do radzenia sobie ze skutkami ZMIANY KLIMATU oraz do zapewnienia stałego i zwiększonego międzynarodowego wsparcia na rzecz adaptacji przez kraje rozwijające się.
Umowa uznaje rolę podmiotów niebędących stronami w zwalczaniu zmiany klimatu, w tym miast, innych władz szczebla niższego niż krajowy, społeczeństwa obywatelskiego, sektora prywatnego i innych.
Zachęca się je do zintensyfikowania wysiłków i wspierania działań na rzecz ograniczenia emisji;
zwiększenie odporności i zmniejszenie podatności na niekorzystne skutki ZMIANY KLIMATU;
bronić i promować współpracę regionalną i międzynarodową”.
https://ec.europa.eu/clima/policies/international/negotiations/paris_en
https://www.climatechangenews.com/2018/12/05/paris-agreement-rulebook-explained/
—————–
COP24 w 2018 r.
Randkę:
“Prawie 23.000 delegatów zjechało do miasta o barwieniu węglowym z terminem publikacji “księgi zasad” Porozumienia Paryskiego, która jest niezbędnym podręcznikiem operacyjnym, gdy porozumienie globalne wejdzie w życie w 2020 roku.
Na początku dyskusji w niedzielę 2 grudnia około 65 000 osób przemaszerowało w Brukseli, wzywając do zwiększenia ambicji w zakresie zmian klimatycznych.
https://www.google.es/amp/s/www.carbonbrief.org/cop24-key-outcomes-agreed-at-the-un-climate-talks-in-katowice/amp
—————–
Komentarz:
Porozumienie paryskie jest w rzeczywistości arcydziełem KONFUSJI. 27-stronicowy dokument podpisany w 2015 r. został zmieniony o setki stron. Nazywają to “księgą zasad” paryskiej umowy. Bardziej szczegółowa wersja tego, co zostało podpisane. Każdego roku odbywają się spotkania mające na celu zmianę lub dodanie zasad, a ponieważ kraje Jave już podpisały umowę w 2015 r., są prawnie zobowiązane do utrzymania wszelkich uzgodnionych zmian lub uzupełnień.
Niektóre linki do projektów i dokumentów:
https://www.google.ro/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://unfccc.int/resource/docs/2015/cop21/eng/l09r01.pdf&ved=2ahUKEwif292B_ejhAhWszoUKHTh-A4AQFjAAegQIBhAB&usg=AOvVaw28ycYkPokSFQEEiAHsHvvR
https://unfccc.int/sites/default/files/resource/l23_0.pdf
https://unfccc.int/decisions
—————–
Kolejny szczyt odbędzie się 23 września 2019 roku, w święto Tabernacles, w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych.
Sekretarz Generalny ONZ António Guterres, w opinii w “The Guardian”, powiedział: “LEADERS MUSI SŁUCHAĆ KONCERNS ABOUT CLIMATE CHANGE i przedstawił plany wrześniowego szczytu w sprawie działań w dziedzinie klimatu, aby zaproponować konkretne i ambitne rozwiązania.
https://unfccc.int/event/climate-action-summit-2019
https://www.un.org/en/climatechange/sg-guardian-op-ed.shtml
—————–
2. ROLA RELIGII W POROZUMIENIU PARYSKIM
Bahá’í, buddyjskie, chrześcijańskie, hinduistyczne, żydowskie, muzułmańskie itp. oświadczenia w sprawie zmian klimatycznych:
https://www.interfaithpowerandlight.org/religious-statements-on-climate-change/
—————–
Randkę:
“Ale ludzie wszystkich wyznań są zjednoczeni globalnie, by pokonać zmiany klimatyczne.”
https://psmag.com/social-justice/growing-concern-over-climate-change-is-creating-interfaith-dialogue
—————–
Randkę:
“Dla Kościoła Anglii arcybiskup Canterbury powiedział, że Kościół światowy – “wyjątkowo prowadzony przez papieża Franciszka i patriarchę ekumenicznego w kwestii zmian klimatycznych” – musi być kluczowym partnerem w walce ze zmianami klimatycznymi.
https://www.lawandreligionuk.com/2015/12/19/cop21-the-paris-agement-and-the-churches/
—————–
Randkę:
“Jak stwierdzono w zobowiązaniach na 2017 r., Grupa Działania na rzecz Klimatu przy Parlamencie Religii Świata będzie nadal wspierać zmiany w kierunku czystej energii, nakłaniać podmioty rządowe do wspierania polityk przyjaznych dla klimatu oraz zachęcać wspólnoty i zgromadzenia religijne do podejmowania wysiłków na rzecz ochrony środowiska. Jak pokazano w kilku oświadczeniach, Grupa Działania na rzecz Klimatu konsekwentnie opowiada się za zdecydowanymi działaniami w sprawie zmian klimatu, w tym za natychmiastowym poparciem dla porozumienia paryskiego, kiedy zostało ono przyjęte.
https://parliamentofreligions.org/parliament/interfaith-climate-action-new/response-trump-2017-withdrawal-paris-agreement
—————–
Randkę:
“Troska o twórczość i sprawiedliwość są centralnym elementem prac Rady Współpracy Państw Zatoki Perskiej nad zmianami klimatycznymi.
Od lat 70-tych XX wieku WCC przyczynia się do rozwoju koncepcji społeczności zorganizowanych z poszanowaniem zasady zrównoważonego rozwoju. Od czasu przyjęcia Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu w 1992 r., WCC jest obecna na wszystkich konferencjach Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu.
WCC jest wspólnotą 350 kościołów członkowskich, które razem reprezentują ponad 500 milionów chrześcijan na całym świecie.
Przez lata, WCC pomogła wspierać ruch na rzecz sprawiedliwości klimatycznej, który dotknął miliony ludzi na całym świecie, w tym tysiące zgromadzeń, które zadzwoniły do swoich dzwonków na rzecz sprawiedliwych i ambitnych działań na rzecz klimatu w 2009 roku i są połączone w modlitwie każdego roku podczas Czasu Stworzenia.
https://www.oikoumene.org/en/what-we-do/climate-change
—————–
Randkę:
“Religia i kultura mogą w znacznym stopniu zająć się zmianami klimatycznymi, utratą różnorodności biologicznej i ekosystemów, zanieczyszczeniem, wylesianiem, pustynnieniem i niezrównoważonym użytkowaniem gruntów i wody, jak również innymi pilnymi kwestiami określonymi w wizji podzielanej przez wszystkie kraje zgodnie z agendą zrównoważonego rozwoju na rok 2030.
Dialog międzyreligijny i międzykulturowy może być zbieżny pod pewnymi względami, w tym w odniesieniu do natury jako świętej oraz praw natury, podzielanych zarówno przez najbardziej zorganizowane religie i ludy autochtoniczne, jak i przez wielu naukowców zajmujących się naukami przyrodniczymi. Wśród wielu pozytywnych działań – dużych i małych – są Agenda 2030 i SDG oraz paryskie zmiany klimatu. Umowa
Wszystkie one zebrały się w historycznym roku 2015 i oferują ogromne możliwości stworzenia globalnego sojuszu na rzecz zmiany paradygmatu i sprostania najważniejszym wyzwaniom naszej ery, zarówno dla ludzkości dzisiaj, jak i dla przyszłych pokoleń.
https://www.unenvironment.org/resources/report/environment-religion-and-culture-context-2030-agenda-sustainable-development
—————–
Randkę:
“W 2015 r., aby zrealizować wizję papieża Franciszka i Kościoła na szczycie w Paryżu, Światowy Ruch Klimatyczny zebrał prawie milion podpisów i zmobilizował 40 000 osób do marszu w celu zawarcia ambitnego porozumienia paryskiego.
Wszystkie kraje na Ziemi są obecnie objęte porozumieniem paryskim.  Stany Zjednoczone powiedziały, że chcą się wycofać, ale zgodnie z warunkami umowy, nie mogło to nastąpić przed 2020 rokiem.
https://catholicclimatemovement.global/global-climate-agreement/
—————–
Randkę:
“W tym tygodniu mija pierwsza rocznica wystosowania przez papieża Franciszka apelu do 1,2 miliarda katolików na całym świecie o przyłączenie się do WIGHT AGAINST CLIMATE CHANGE, co przyczyniło się do nadania impulsu historycznemu porozumieniu paryskiemu w sprawie zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju.
Encyklika była częścią szerszej mobilizacji grup religijnych na całym świecie w celu osiągnięcia zarówno porozumienia paryskiego w grudniu 2015 roku, jak i porozumienia w sprawie nowych celów zrównoważonego rozwoju na początku tego roku.
Christiana Figueres, sekretarz wykonawcza Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, powiedziała:
Encyklika papieża, wraz z mobilizacją wielu innych grup religijnych na całym świecie, stała się wyraźnym imperatywem moralnym do podjęcia działań na rzecz klimatu, wspierania Paryskiego porozumienia w sprawie zmian klimatycznych i wspierania 17 celów zrównoważonego rozwoju.
https://unfccc.int/news/first-anniversary-of-pope-francis-encyclical-laudato-si
—————–
Randkę:
“Co najmniej dziesięciu przywódców krajowych wyraźnie odniosło się do encykliki papieskiej opublikowanej na początku tego roku, aby zachęcić świat do ponownego zbadania jego relacji z Ziemią.
https://www.thetablet.co.uk/news/2885/cop21-laudato-si-a-major-talking-point-at-climate-change-talks-in-paris
—————–
Randkę:
“Musimy szukać orientacji naukowej, musimy szukać orientacji ekonomicznej, ale być może przede wszystkim musimy szukać orientacji naszego moralnego kompasu” (Dyrektor Wykonawczy UNFCCC). Encyklika Laudato “ośmiela nas autorytetem moralnym do podjęcia bardziej ambitnych działań i przyspieszenia przejścia do nowych modeli wzrostu.
https://www.laudatosi.org/action/convention-on-climate-change/
—————–
Komentarz:
Międzyreligijne Forum G20 założone w 2014 r.
W 2015 r., w listopadzie, wkrótce po Laudato Si, odbyło się międzyreligijne forum G20, którego porządek obrad obejmował WYŁĄCZNIE, CO NASTĘPUJE W LAUDATO SI
https://www.iclrs.org/content/blurb/files/G20%20Interfaith%20Summit.pdf
W 2018 r. wysłał list, powołując się na “Laudato si” na forum G20.
https://zenit.org/articles/pope-francis-address-to-g20-interfaith-forum/
—————–
3. PROTESTY PRZECIWKO ZMIANOM KLIMATYCZNYM
Randkę:
“Dziesiątki tysięcy uczniów z całego świata opuściło w piątek szkołę, aby zaprotestować przeciwko bezczynności wobec zmian klimatycznych. Była to jedna z największych jak dotąd osób uczestniczących w miesięcznym ruchu, który po raz pierwszy objął Stany Zjednoczone w wydarzeniu, które organizatorzy nazwali “U.S. Youth Climate Strike”.
Protesty rozpoczęły się latem ubiegłego roku od nastoletniej Grety Thunberg w Szwecji i zyskały na znaczeniu, gdy wygłosiła potężne przemówienie na grudniowym szczycie klimatycznym Organizacji Narodów Zjednoczonych, karząc delegatów za to, że nie robią więcej.
W Stanach Zjednoczonych, wydarzenia miały miejsce prawie w każdym stanie, a wiele z tych, które doprowadziły do rozłamu pokoleniowego nad klimatem.
https://www.npr.org/2019/03/14/703461293/skipping-school-to-protest-climate-change
—————–
Randkę:
“Ponad 1000 osób zostało aresztowanych od czasu protestów, które rozpoczęły się w centrum Londynu tydzień temu.
https://www.bbc.com/news/amp/uk-england-london-48023800
—————–
Randkę:
“15 marca: Około 1,5 miliona ludzi przybywa na świat, aby zaprotestować przeciwko bezczynności klimatycznej.
Protesty rozeszły się po całym świecie w co najmniej 100 krajach, od Australii, gdzie 150 000 osób zakwestionowało rząd rządzony przez przemysł węglowy, poprzez Azję, Afrykę i Europę, gdzie place i ulice były pełne ludzi we Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii (film poniżej przedstawia pasję, zaangażowanie i energię protestu londyńskiego), po Amerykę Północną i Południową.
https://www.campaigncc.org/climate_youth_strikes
—————–
4. KLĘSKI ŻYWIOŁOWE
Pożary w Europie “są znacznie powyżej średniej” o tej porze roku, powiedział urzędnik europejskiego systemu informacji o pożarach lasów (Effis) w BBC.
“Sezon jest drastycznie gorszy niż ostatnia dekada.
https://www.bbc.com/news/world-europe-48035682
—————–
Randkę:
“Od godz. 10.00 trzeciego dnia trzeciego dorocznego obchodów Światowego Sojuszu Religii dla Pokoju (WARP), 18 września, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Liderów Religijnych. Około 300 przywódców religijnych reprezentujących wiele najbardziej znaczących wspólnot religijnych na świecie, w tym między innymi islam, chrześcijaństwo, sikhizm, hinduizm i buddyzm, zgromadzonych pod hasłem “Współpraca na rzecz urzeczywistnienia pokoju religijnego”.
Podczas Konferencji Liderów Religijnych na ostatnim Szczycie, uczestnicy zgodzili się zjednoczyć w poszukiwaniu prawdy i porównać pisma religijne w celu znalezienia wiarygodnego standardu.
http://warpsummit.org/en/history
http://warpsummit.org/en/news/view/18090237/0/HighLevelReligiousLeaders’ConferenceforAllianceofReligions
5. PROKLAMACJA POKOJU I BEZPIECZEŃSTWA
Randkę:
“Przywódcy polityczni z całego świata
uznał potrzebę międzynarodowego instrumentu prawnego zapewniającego pokój i zobowiązał się do współpracy przy tych pracach. Podpisali oni porozumienie w sprawie propagowania prawa międzynarodowego na rzecz zakończenia wojen i pokoju na świecie. Przywódcy religijni zobowiązali się, że staną się jednością z naukami Boga poprzez biura WARP i przyczynią się do pracy na rzecz pokoju. Podpisali oni Światowe Porozumienie Pokojowe i Światowy Sojusz Religijny.
http://warpsummit.org/en/news/view/17091923/12/CooperationfortheRealizationofReligiousPeace
21 kwietnia 2019 r. – atak terrorystyczny na Sri Lance, Indie przeciwko katolikom w Wielkim Tygodniu
https://www.euronews.com/2019/04/21/sri-lanka-world-leaders-react-to-bombings
https://europeansting.com/2019/04/22/un-world-leaders-condemn-sri-lanka-terrorist-attacks-targeting-churches-hotels-which-leave-more-than-200-dead/

The Latest Uploads

z122RO-VIITORUL POLITIC AL OCCIDENTULUI SI AL ORIENTULUI CONFORM BIBLIEI-Matei 21 Ezechiel 33-34 Mica 3-6.pdf

z122-EL FUTURO POLITICO DEL OCCIDENTE Y DEL ORIENTE SEGUN LA BIBLIA-Mateo21 Ezequiel33-34 Miqueas3-6.pdf

z122RO-VIITORUL POLITIC AL OCCIDENTULUI SI AL ORIENTULUI CONFORM BIBLIEI-Matei 21 Ezechiel 33-34 Mica 3-6.pdf

z122-EL FUTURO POLITICO DEL OCCIDENTE Y DEL ORIENTE SEGUN LA BIBLIA-Mateo21 Ezequiel33-34 Miqueas3-6.pdf

z122-EL FUTURO POLITICO DEL OCCIDENTE Y DEL ORIENTE SEGUN LA BIBLIA-Mateo21 Ezequiel33-34 Miqueas3-6.mp3

z122-EL FUTURO POLITICO DEL OCCIDENTE Y DEL ORIENTE SEGUN LA BIBLIA-Mateo21 Ezequiel33-34 Miqueas3-6.mp3

z107EN-part 1-FROM THE FATHERS TO THE SONS AND FROM THE SONS TO THE FATHERS - Malachi 1-4 Matthew 17-23 Isaiah 49-66.pdf

z121RO-CELE SAPTE TRAMBITE SI STRIGATUL LUI DUMNEZEU PENTRU SALVAREA OCCIDENTULUI - Plangeri4-5 Ieremia33-34 Psalm22 Ezechiel9 Daniel9.pdf

z121-LAS SIETE TROMPETAS Y EL CLAMOR DE DIOS PARA SALVAR EL OCCIDENTE - Lamentaciones4-5 Jeremias33-34 Salmo22 Ezequiel9 Daniel9.pdf

z121RO-CELE SAPTE TRAMBITE SI STRIGATUL LUI DUMNEZEU PENTRU SALVAREA OCCIDENTULUI - Plangeri4-5 Ieremia33-34 Psalm22 Ezechiel9 Daniel9.pdf

z121-LAS SIETE TROMPETAS Y EL CLAMOR DE DIOS PARA SALVAR EL OCCIDENTE - Lamentaciones4-5 Jeremias33-34 Salmo22 Ezequiel9 Daniel9.pdf

z121RO-partea 1-CELE SAPTE TRAMBITE SI STRIGATUL LUI DUMNEZEU PENTRU SALVAREA OCCIDENTULUI - Plangeri4-5 Ieremia33-34 Psalm22 Ezechiel9 Daniel9.pdf

z121-LAS SIETE TROMPETAS Y EL CLAMOR DE DIOS PARA SALVAR EL OCCIDENTE - Lamentaciones4-5 Jeremias33-34 Salmo22 Ezequiel9 Daniel9.mp3

z121-LAS SIETE TROMPETAS Y EL CLAMOR DE DIOS PARA SALVAR EL OCCIDENTE - Lamentaciones4-5 Jeremias33-34 Salmo22 Ezequiel9 Daniel9.mp3

z120RO-CELE 7 TRAMBITE vs TRAMBITA LUI DUMNEZEU-Psalm 110 Ieremia 17 Zaharia 6-8 Daniel 3.pdf

z120RO-CELE 7 TRAMBITE vs TRAMBITA LUI DUMNEZEU-Psalm 110 Ieremia 17 Zaharia 6-8 Daniel 3.pdf

z120-LAS SIETE TROMPETAS vs LA TROMPETA DE DIOS - Salmo110 Jeremias17 Zacarias6-8 Daniel3.pdf

z120-LAS SIETE TROMPETAS vs LA TROMPETA DE DIOS - Salmo110 Jeremias17 Zacarias6-8 Daniel3.pdf

z120-LAS SIETE TROMPETAS vs LA TROMPETA DE DIOS - Salmo110 Jeremias17 Zacarias6-8 Daniel3.mp3

z120-LAS SIETE TROMPETAS vs LA TROMPETA DE DIOS - Salmo110 Jeremias17 Zacarias6-8 Daniel3.mp3

z118-LA MUJER O LA DEPRAVACIÓN QUE FUE LLEVADA A LA TIERRA DE SINAR-Zacarias3-6-Miqueas3-6.pdf

z119RO-BINECUVANTATI CEI CE VOR VEDEA SI VOR AUZI VIITORUL LUMII PREZIS-Luca 10 Daniel 11.pdf

z119-BIENAVENTURADOS LOS QUE VERÁN Y OIRÁN EL FUTURO DEL MUNDO-Lucas10-Daniel11.pdf

z119RO-BINECUVANTATI CEI CE VOR VEDEA SI VOR AUZI VIITORUL LUMII PREZIS-Luca 10 Daniel 11.pdf

z118-LA MUJER O LA DEPRAVACIÓN QUE FUE LLEVADA A LA TIERRA DE SINAR-Zacarias3-6-Miqueas3-6.pdf

z119-BIENAVENTURADOS LOS QUE VERÁN Y OIRÁN EL FUTURO DEL MUNDO-Lucas10-Daniel11.pdf

z119-BIENAVENTURADOS LOS QUE VERÁN Y OIRÁN EL FUTURO DEL MUNDO-Lucas10-Daniel11.mp3

z119-BIENAVENTURADOS LOS QUE VERÁN Y OIRÁN EL FUTURO DEL MUNDO-Lucas10-Daniel11.mp3

z106EN - THE SALVATION OF THOSE WHO SANCTIFY THEMSELVES IN THE GARDENS EATING PORK AND MICE-Isaiah 49-66-Micah7.pdf

z106EN - THE SALVATION OF THOSE WHO SANCTIFY THEMSELVES IN THE GARDENS EATING PORK AND MICE-Isaiah 49-66-Micah7.pdf

z118RO-FEMEIA SAU DEPRAVAREA (sau DEPRAVATA) CARE A FOST DUSA IN TINUTUL SINARULUI - Zaharia 3-6 Mica 3-6.pdf

z118RO-FEMEIA SAU DEPRAVAREA (sau DEPRAVATA) CARE A FOST DUSA IN TINUTUL SINARULUI - Zaharia 3-6 Mica 3-6.pdf

z118-LA MUJER O LA MALDAD(DEPRAVACIÓN) QUE FUE LLEVADA A LA TIERRA DE SINAR-Zacarias3-6-Miqueas3-6.mp3

z118-LA MUJER O LA MALDAD(DEPRAVACIÓN) QUE FUE LLEVADA A LA TIERRA DE SINAR-Zacarias3-6-Miqueas3-6.mp3

z117RO - CORNUL CEL MIC VA INCERCA SA SCHIMBE TIMPURILE SI LEGEA -Daniel7 Mica7.pdf

z117-EL CUERNO PEQUENO TRATARA DE MUDAR LOS TIEMPOS Y LA LEY-Daniel7-Miqueas7.pdf

z117-EL CUERNO PEQUENO TRATARA DE MUDAR LOS TIEMPOS Y LA LEY-Daniel7-Miqueas7.pdf

z117RO - CORNUL CEL MIC VA INCERCA SA SCHIMBE TIMPURILE SI LEGEA -Daniel7 Mica7.pdf

z117-EL CUERNO PEQUEÑO TRATARÁ DE MUDAR LOS TIEMPOS Y LA LEY-Daniel7-Miqueas7.mp3

z117-EL CUERNO PEQUEÑO TRATARÁ DE MUDAR LOS TIEMPOS Y LA LEY-Daniel7-Miqueas7.mp3

z105EN-WAKE UP LAODICEA- THE PENTECOST OF THE LATTER RAIN IS IMMINENT- Zechariah 8 and Ezekiel 16.pdf

z116RO-DRAGONUL, FIARA, FALSUL PROFET, ARMAGHEDONUL SI SEMNUL FIAREI-Matei 21 Tefania 3 Apocalipsa 16-19.pdf

z116-TEXTO-EL DRAGON LA BESTIA Y EL FALSO PROFETA EL ARMAGEDDON Y LA MARCA DE LA BESTIA-Mat21-Sofonias3-Apocalipsis16-19.pdf

z116-EL DRAGON LA BESTIA Y EL FALSO PROFETA EL ARMAGEDDON Y LA MARCA DE LA BESTIA-Mat21-Sofonias3-Apocalipsis16-19.mp3

z116-TEXTO-EL DRAGON LA BESTIA Y EL FALSO PROFETA EL ARMAGEDDON Y LA MARCA DE LA BESTIA-Mat21-Sofonias3-Apocalipsis16-19.pdf

z116RO-DRAGONUL, FIARA, FALSUL PROFET, ARMAGHEDONUL SI SEMNUL FIAREI-Matei 21 Tefania 3 Apocalipsa 16-19.pdf

z116-EL DRAGON LA BESTIA Y EL FALSO PROFETA EL ARMAGEDDON Y LA MARCA DE LA BESTIA-Mat21-Sofonias3-Apocalipsis16-19.mp3

z103EN-THE 70 YEARS-THE 2 BEASTS-THE LITTLE HORN-THE 7 HEADS-THE 10 HORNS-Daniel 7,9-Revelation 13,17.pdf

z103EN-THE 70 YEARS-THE 2 BEASTS-THE LITTLE HORN-THE 7 HEADS-THE 10 HORNS-Daniel 7,9-Revelation 13,17.pdf

z104EN-THE GREAT CITY THAT REINS OVER THE KINGS OF THE EARTH-Revelation 17.pdf